SAMEKNIV, Per Sunna, 1900-tal.

1547430. SAMEKNIV, Per Sunna, 1900-tal.

Knivbladets längd 8 cm, total längd 22 cm.

Slitage, knivslida med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, knivslida med skada.

Antal besök: 1 128