BORD, Art deco, 1920-tal.

BORD, Art deco, 1920-tal.
154731. BORD, Art deco, 1920-tal.

Alm, almrot, betad björk.
Diameter 95 cm, höjd 60 cm.

Bruksslitage, stötmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Alm, almrot, betad björk.
Diameter 95 cm, höjd 60 cm.

Bruksslitage, stötmärke.

Antal besök: 5 918