BYRÅ, "Vidar", Carl Malmsten.

154658. BYRÅ, "Vidar", Carl Malmsten.

Skyltmärkt, längd 76,5, bredd 42, höjd 87,5 cm.

Slitage, repor, fläckar, smärre fanérskador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 5 930