POLYPHON, 1800/1900-tal.

POLYPHON, 1800/1900-tal.
1546281. POLYPHON, 1800/1900-tal.

Med skivor. Vev. Höjd ca. 133 cm. Enligt uppgift fungerande. Ingen garanti lämnas.

Skador. Maskstungen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador. Maskstungen.

Antal besök: 1 989