SNICKARBÄNK, trä, 1900-tal.

SNICKARBÄNK, trä, 1900-tal.
154499. SNICKARBÄNK, trä, 1900-tal.

Fyra klämtänger. Fyra bänkhakar medföljer. Längd 162, bredd 134, höjd 74.

Omfattande slitage. Färgmärken. Sprickor. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 253