ELIGIO EUITTO. olja på duk, " Olivplockning " signerad, daterad -55.

154491. ELIGIO EUITTO. olja på duk, " Olivplockning " signerad, daterad -55.

56 x 71 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

56 x 71 cm.

Antal besök: 914