MATSALSGRUPP, 5 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

154464. MATSALSGRUPP, 5 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

Bestående av bord och 4 stolar, diameter 110, höjd 73,5 cm, 1 iläggsskiva 55 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 641