MORTLAR, 3 st, marmor, 1900-tal.

1544559. MORTLAR, 3 st, marmor, 1900-tal.

Bla kolmårdsmarmor. Med stötar. Höjd ca 10-12 cm.

Bruksslitage. Någon anlupna. Sötar med skador samt den ena med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 410