AFFISCH. Stike blå, litografiskt tryck. Signerad i trycket K Haring och daterad -87.

154445. AFFISCH. Stike blå, litografiskt tryck. Signerad i trycket K Haring och daterad -87.

"For Lucky Strike B A T HAMBURG
Art consultant: Pierre Keller
Printed: by Albin Uldry Switzerland"
99x69 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Art consultant: Pierre Keller
99x69 cm.

Antal besök: 847