SKEDAR, 16 st, silver, med gammelfransk dekor, bla CG Hallberg, 18 och 1900-tal.

154428. SKEDAR, 16 st, silver, med gammelfransk dekor, bla CG Hallberg, 18 och 1900-tal.

Längd ca 21,5 cm. Total vikt ca 930 g.

Slitage, gravyr och bucklor, Varierande ålder och tillverkning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 463