JOHAN BOSTRÖM. Olja på duk.

JOHAN BOSTRÖM. Olja på duk.
1544232. JOHAN BOSTRÖM. Olja på duk.

Skärgårdslandskap signerad samt daterad 1914, 32x58 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 370