STRÅHATT, Colonial Hatshops, Brooklyn, USA.

154416. STRÅHATT, Colonial Hatshops, Brooklyn, USA.

1900-talets första hälft.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1900-talets första hälft.

Bruksslitage.

Antal besök: 903