GEORG GUNDORFF OCH OKÄND KONSTNÄR. Hamnmotiv. Olja på duk/papper (2). Signerad G Gundorff resp. osignerad.

15441. GEORG GUNDORFF OCH OKÄND KONSTNÄR. Hamnmotiv. Olja på duk/papper (2). Signerad G Gundorff resp. osignerad.

46 x 66 cm resp. 37 x 54 cm.

Krackelyrer och smärre bubblor.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 66 cm resp. 37 x 54 cm.

Antal besök: 1 703