Halmstads Auktionskammare
Övrigt
Övrigt
KAPSYLÖPPNARE, i form av kvinna, bronserad metall, 1900-talets mitt.
1544072. KAPSYLÖPPNARE, i form av kvinna, bronserad metall, 1900-talets mitt.
Längd 22 cm.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 22 cm.
Mindre ytslitage.
Halmstads Auktionskammare
1 458