MIKROSKOP. Sony, 1900-tal.

MIKROSKOP. Sony, 1900-tal.
1544045. MIKROSKOP. Sony, 1900-tal.

höjd 75 cm, bredd 35 cm, djup 50 cm
på kameran står det model dkc-cm30

no 40306

på sidan står det 05990.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

no 40306

på sidan står det 05990.

bruksslitage.

Antal besök: 1 213