TAKLYKTA, gotsik stil, 18/1900-tal.

154400. TAKLYKTA, gotsik stil, 18/1900-tal.

Med dekor av sakral bildscener.Höjd ca 38 cm.

Slitage och skador, en bottenplatta saknas, troligtvis senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 475