APPLIQUER, ett par, för 2 ljus vardera, Louis XVI-stil.

154388. APPLIQUER, ett par, för 2 ljus vardera, Louis XVI-stil.

Höjd ca 41 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 41 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 556