Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Övrig belysning
VÄGGAPPLIQUER, två par, mässing, rokokostil samt Louis XVI-stil, 1900-tal.
15438. VÄGGAPPLIQUER, två par, mässing, rokokostil samt Louis XVI-stil, 1900-tal.
Höjd 36 resp 25 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 36 resp 25 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
628