INDUSTRILAMPA, metall och plåt, 1900-tal.

154354. INDUSTRILAMPA, metall och plåt, 1900-tal.

Längd ca 100 cm.

Slitage, stötmärken, saknar bordsfäste.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 100 cm.

Antal besök: 653