OKÄND KONSTNÄR. olja på kopparplåt, osignerad, Munken.
154327. OKÄND KONSTNÄR. olja på kopparplåt, osignerad, Munken.
20,5 x 17,5 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
20,5 x 17,5 cm.
Slitage.
Leiflers Auktionshus
720