FLASKA, glas, möjligtvis Cedersbergs glasbruk, 1800-tal.

154308. FLASKA, glas, möjligtvis Cedersbergs glasbruk, 1800-tal.

Etsad dekor med bland annat tulpan. Höjd ca 24 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 029