MONA JOHANSSON. Litografier, 2 st, signerade, numrerade och daterade 1974.

154301. MONA JOHANSSON. Litografier, 2 st, signerade, numrerade och daterade 1974.

"Interiör från Getebergsängs bibliotek för längesedan i Getebergsäng i Göteborg", numrerad 338/348, samt "Schackspel på Kafé Röda Handen Haga Nygatan 13 i Göteborg", numrerad 155/238. Tavlornas mått 45 x 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 7 845