PARTI NYSILVER, 1900-tal.

PARTI NYSILVER, 1900-tal.
15429. PARTI NYSILVER, 1900-tal.

Bestående av bla ljustakar, bestick, skrin mm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 024