SKRIN, allmoge, daterat 1798.

SKRIN, allmoge, daterat 1798.
154280. SKRIN, allmoge, daterat 1798.

Höjd 20,5 bredd 33 längd 44 cm.

Slitage, skador, lås saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador, lås saknas.

Antal besök: 1 026