Halmstads Auktionskammare
Övrigt
Övrigt
SKULPTURER, 3 st, teak, "Royal Pet", Senshukai, Japan, 1960-tal.
1542740. SKULPTURER, 3 st, teak, "Royal Pet", Senshukai, Japan, 1960-tal.
Höjd 9,5-10 cm.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 9,5-10 cm.
Mindre ytslitage.
Halmstads Auktionskammare
1 505