DAMSKRIVBORD, rokokostil, 1900-tal.

154228. DAMSKRIVBORD, rokokostil, 1900-tal.

Längd 101 cm, bredd 59 cm, höjd 94,5 cm.

Slitage, låda svår att öppna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, låda svår att öppna.

Antal besök: 927