SKRIVBORD samt STOL, nyrenässans, 1900-tal.

154225. SKRIVBORD samt STOL, nyrenässans, 1900-tal.

Valnöt, 2 hurtsar, skinnklädd skiva, längd 165 cm, bredd 98 cm, höjd 78 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 294