JORDGLOB, "Räth Politiska Jordglob".

154211. JORDGLOB, "Räth Politiska Jordglob".

Höjd ca 44 cm.

Slitage, fläckar, mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 44 cm.

Antal besök: 5 823