FÅTÖLJER, ett par, Viktoriansk stil.

1541784. FÅTÖLJER, ett par, Viktoriansk stil.

Rikt dekorerade och bemålade, trä. Fast stoppad sits och rygg. Armlän klädda med avtagbara fransar.
Höjd 122 cm
Bredd 73 cm
Sitthöjd 45 cm.

Bruksskick, repor, märken, sprickor. Ställvis färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 122 cm
Bredd 73 cm
Sitthöjd 45 cm.

Antal besök: 2 520