MÄRTA GUSTAFSON-BROBERG. Utsikt från Liljeholmen med Liljeholmsbron. Olja på duk. Signerad Märta Gustafson 1935.

15416. MÄRTA GUSTAFSON-BROBERG. Utsikt från Liljeholmen med Liljeholmsbron. Olja på duk. Signerad Märta Gustafson 1935.

23 x 34 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

23 x 34 cm.

Antal besök: 2 100