BORDSPENDYL, mässing och marmor, Louis XVI-stil, 1900-tal.

154156. BORDSPENDYL, mässing och marmor, Louis XVI-stil, 1900-tal.

Pendel finns, höjd ca 43 cm.

Slitage, smärre skador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pendel finns, höjd ca 43 cm.

Slitage, smärre skador.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 083