EN SAMLING SILVERFÖREMÅL.

EN SAMLING SILVERFÖREMÅL.
1541511. EN SAMLING SILVERFÖREMÅL.

Sockertänger, två stycken, georgiansk stil, stämplade Birmingham 1960, samt London 1893, fem olika skedar, en annan stämplad LINSON Sterling, tre bridgepennor, kapslade, en päronformad gräddkanna, omärkt.
152 gram vägbart exklusive gräddkannan.

Smärre slitage, repor smärre bucklor på kannan.

Gör en kostnadsfri värdering!

The Auction Hub
Antal besök: 309