JOSEP LLUÍS CASAÑÉ PUIG. Landskap.

1541359. JOSEP LLUÍS CASAÑÉ PUIG. Landskap.

Olja ombord
signerad
20x28 cm.

I gott skick. Förgylld träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja ombord
signerad
20x28 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 1 537