HÄNGE, 14 K, 1 gram, diamant, briliantslipad, 0,50 carat, Wesselton.

154102. HÄNGE, 14 K, 1 gram, diamant, briliantslipad, 0,50 carat, Wesselton.

Hänge i vitguld, längd 10,3 mm med infattad diamant, diam 4,65 mm. Wesselton enligt uppgift. Stämplad 585.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 117