KLACKRING, 18 K, 2 gram med bergkristall.

154076. KLACKRING, 18 K, 2 gram med bergkristall.

Innermått 19,5 mm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Innermått 19,5 mm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 753