SOFFBORD, Bendixen Design, 1900-talets andra hälft.

1540765. SOFFBORD, Bendixen Design, 1900-talets andra hälft.

Mått 140x89 cm, höjd 52 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 140x89 cm, höjd 52 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 2 060