Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
FANNY BRATE. Blomsterstilleben. Olja på duk. Signerad.
15402. FANNY BRATE. Blomsterstilleben. Olja på duk. Signerad.
36 x29 cm.
Krackelyrer.
Gör en kostnadsfri värdering!
36 x29 cm.
Krackelyrer.
Garpenhus Auktioner
5 577