Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
FANNY BRATE. Klipphällar, Stockholms skärgård. Olja på duk. Signerad.
15401. FANNY BRATE. Klipphällar, Stockholms skärgård. Olja på duk. Signerad.
36 x 56 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
36 x 56 cm.
Garpenhus Auktioner
5 480