JARDINJÄR, silver med glasinsats, jugend, omkring 1900.

154018. JARDINJÄR, silver med glasinsats, jugend, omkring 1900.

Längd ca 45 cm. Stämplad "4623, svensk kontrollstämpel, 830". Vikt exkl glasinsats ca 735 g.

Slitage, nagg och gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg och gravyr.

Antal besök: 1 716