TESKEDAR 12 st i silver i original etui. Vikt 154 gram.

153995. TESKEDAR 12 st i silver i original etui. Vikt 154 gram.

Stämplade JEA (John E. Anderson) Kristianstad X7 (1924)
Med monogram.

Bruksskick, mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med monogram.

Bruksskick, mindre repor.

Antal besök: 500