Halmstads Auktionskammare
Asiatika
TEKANNA, trä och metall, Kina, 1900-tal.
1539726. TEKANNA, trä och metall, Kina, 1900-tal.
Höjd 11 cm.
Slitage och repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 11 cm.
Slitage och repor.
Halmstads Auktionskammare
160