LUIS BAGARÍA BOU. Karikatyr.

LUIS BAGARÍA BOU. Karikatyr.
1539598. LUIS BAGARÍA BOU. Karikatyr.

Bläck, vattnigt bläck och akvarellteckning på papper
Signerad. På baksidan, en tecknad film och en inskription i penna
50x27 cm.

Liten oxidation. På baksidan, spår av lim, särskilt på toppen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

50x27 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 827