SALVADOR DALI. "Stockholms slott", Signerad och numrerad 221/450.

15391. SALVADOR DALI. "Stockholms slott", Signerad och numrerad 221/450.

Handkolorerad etsning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Handkolorerad etsning.

Antal besök: 5 354