SKRIVBORD, 1800-tal.

SKRIVBORD, 1800-tal.
153918. SKRIVBORD, 1800-tal.

Längd 109 bredd 56 höjd 76,5 cm.

Slitage, fläckar, skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
153918. SKRIVBORD, 1800-tal.

Slitage, fläckar, skador.

Nycklar saknas.

Antal besök: 928