Halmstads Auktionskammare
Mattor & Textil
Mattor
MATTA, rölakan, 173x242 cm.
1538188. MATTA, rölakan, 173x242 cm.
Osignerad.
Fläckar och slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Osignerad.
Fläckar och slitage.
Halmstads Auktionskammare
257