MATTA, " Tåstrup" Ikea, 1900-tal.

1538143. MATTA, " Tåstrup" Ikea, 1900-tal.

Fabriksvävd matta, keliminspirerat mönster o polykroma färger.
190 X 285 cm.

Bruksskick, fläckar, ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

190 X 285 cm.

Bruksskick, fläckar, ytsmuts.

Antal besök: 1 307