GERALD STEFFE. torrnålsgravyr, signerad numrerad 8/10.

153812. GERALD STEFFE. torrnålsgravyr, signerad numrerad 8/10.

39 x 46 med ram.

Gerald Steffe (Född 1939)

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 46 med ram.

Gerald Steffe (Född 1939)

Antal besök: 627