OPERA/TEATERKIKARE och ETUI, gulmetall och pärlemor, tidigt 1900-tal.

153788. OPERA/TEATERKIKARE och ETUI, gulmetall och pärlemor, tidigt 1900-tal.

Längd ca 9.5 cm. Höjd ca 5.5 cm.
Etui i läder med rött foder.

Bruks- och ytslitage.
Etui med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etui i läder med rött foder.

Bruks- och ytslitage.
Etui med slitage.

Antal besök: 995