KANDELABER, smide, 1900-tal.

KANDELABER, smide, 1900-tal.
1537579. KANDELABER, smide, 1900-tal.

Höjd 35 cm, bredd 20 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 35 cm, bredd 20 cm.

Slitage.

Antal besök: 183