DRAGSPEL, Hohner Corona II.

DRAGSPEL, Hohner Corona II.
153742. DRAGSPEL, Hohner Corona II.

Kommer med väska.

Slitage, repor, märken. Läderremmar med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kommer med väska.

Antal besök: 2 676